PANAYIR GOURMET'E HOŞ GELDİNİZ! ! O HEP ARADIĞINIZ GURME LEZZETLER ANINDA KAPINIZDA!

Kahvaltının Keyfini Yöresel Gurme Lezzetlerimizle Çıkarın

Kahvaltının Keyfini Yöresel Gurme Lezzetlerimizle Çıkarın

Şarküteri ürünleri, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden biridir. Panayır Gourmet olarak, müşterilerimiz için en kaliteli ve lezzetli şarküteri ürünlerini sunmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafından gurme peynir çeşitleri başta olmak üzere, zeytin, reçel, bal, ,helva, sucuk, sosis ve füme et çeşitleri gibi yüzlerce ürün getiriyoruz. Yoğun aromasıyla Amsterdam Peyniri, Hollanda’dan Edam, Sivas’tan Antrikot Pastırma, Trabzon’dan enfes Tereyağı, Bergama’dan Tulum ve daha damaklarınızı şenlendirecek kahvaltılık ürünleri özenle seçilip tezgâhlarımızdaki yerlerini alıyor.

şarküteri

Besleyici Lezzetler

Tüm bu ürünlerin özellikleri ve faydaları da oldukça önemlidir. Örneğin, Pastırma yüksek protein ve demir içeriği ile besleyicidir. Obruk Peyniri ise kalsiyum ve protein bakımından zengindir ve kemik sağlığı için faydalıdır. Tereyağı da A, D, E ve K vitaminleri içerir ve bağışıklık sistemi için önemlidir. Tüm bu faydalı özelliklere sahip olan yöresel şarküteri ürünlerimizi denemek için sizi Panayır Goutmet’e bekliyoruz!

fume-et

Eşsiz Aroma ve Tat

En özel etler tütsülenmiş halleriyle şarküteri reyonumuzda bulunuyor. Özel tütsüleme işlemiyle etlerin lezzeti artıyor hem de iştah açıcı enfes bir kokuya sahip oluyorlar. Soğuk sandviçlere çok yakışan Dana Antrikot Füme Et, meşe odununda tütsülenen Dana Cotto, 15 gün salamura ve bir gün fümelenmesiyle ünlü Boşnak Kuru Et, hindinin en lezzetli bölgesi buttan yapılan Hindi But Füme gibi onlarca tütsülenerek lezzeti katlanmış tat var.

ithal-peynir

İthal ve Yöresel Peynirler

Kahvaltı sofralarının olmazsa olmazı peynir desek abartmış olmayız. Türkiye’de ve dünyanın dört bir tarafında yüzlerce çeşit peynir yapılıyor. Lezzetinin yanı sıra peynirlerin, kalsiyum ve protein deposu olmasıyla sağlığa pek çok faydası bulunuyor. Her birinin iştah kabartan kendine has dokusu, aroması ve tadı var. Biz de Panayır Gourmet ailesi olarak dünyanın en özel peynirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Dünyaca ünlü Hollandalı Edam Peyniri, Amsterdam Peyniri, Güney Fransa’dan Rokfor, Çanakkale’den doğal Ezine Peyniri, Susurluk’tan Kaymak Lor Peyniri, yoğun aroması ve gözenekli yapısıyla Kars Gravyeri, sirim otuyla hazırlanan Van Otlu Peyniri gibi onlarca peynir çeşidimiz var.

zeytin

Sağlık Deposu Zeytinler

Bu lezzetlerimizin yanı sıra beslenme uzmanlarının her gün düzenli olarak tüketilmesini önerdiği zeytin çeşitlerimiz sofralarınıza sağlık ve lezzet getirmek için bekliyor. Bodrum’un Kırma Yeşil ve Çizik Zeytini, Gemlik’in Lüks Siyah Zeytini, Hatay’ın Halhal Yeşil Zeytini, Gemlik’in Taç Zeytin’i premium kalite olarak şarküteri reyonumuzda.  

Kendi  imalatımız olan Kasap Sucuğumuzu da mutlaka tatmanızı öneriyoruz. Balıkesir’den gelen etlerimiz ve doğal baharatlarla koruyucu madde olmadan hazırlıyoruz. Kahvaltı sofralarınızı ‘Lezzet Festivali’ne dönüştürecek gurme şarküteri ürünleri için Panayır Gourmet’e davetlisiniz.

Panayır'da Ara

E Bültenimize Abone Olun

Birbirinden lezzetli gurme tatlar hakkında bilgiler almak, özel indirimler, kampanyalar ve kaçırmak istemeyeceğiniz fırsatlar için abone olun!

Sepetiniz