Hakkımızda

Bundan tam 20 yıl önce sağlıklı ve gurme lezzetleri sizlerle buluşturmak adına yola çıktık. Türkiye’den ve dünyanın dört bir tarafındaki gurme tatları kaynağından özenle seçip getiriyoruz.

Panayır Gourmet’e adım atığınız anda kendinizi adeta bir ‘Lezzet Festivali’nde bulacaksınız. Şeflerimizin hazırladığı lezzetleri tadabileceğiniz restoran ve kafe bölümü, şehir şehir hatta ülke ülke dolaşmanıza gerek kalmadan temin edebileceğiniz yüzlerce yöresel ürünle donatılan market damak tutkunlarını bekliyor.

Kurucumuz Yaşar Yılmaz, en kaliteli, genetiği değiştirilmemiş, sağlıklı ve lezzetli ürünleri bulup onları ziyaretçilerine sunmayı misyon edindi. Bu doğrultuda pastanemizde kullandığımız çikolataları Belçika’dan, şarküterimizdeki gravyeri Hollanda’dan, pastırmayı Kayseri’den, sosları Japonya’dan, tereyağını ise Trabzon’dan gibi daha yüzlerce ürünü yöresinden özenle seçip getiriyoruz.

Temel ilkemiz, yurt içi ve yurt dışında titizlikle yapılan konsept araştırmaları sayesinde birçok yeniliği misafirlerimizle buluşturmayı ve Türk damak tadına hitap eden yeni lezzetler ortaya çıkarmak.

Panayır Gourmet lezzetlerini tek tıkla online sipariş edebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasına gün içerisinde, Türkiye’nin dört bir tarafına ise kargoyla ürünlerimizi teslim ediyoruz.